Kapital Gayrimenkul 2000 yılında, gayrimenkul sektöründe yenilikçi, sürdürülebilir, kalıcı ve değer yaratan projeler hayata geçirmek üzere kurulmuş ve faaliyetlerine başlamasından itibaren geçen 23 yıllık sürede bu misyon ve vizyonuna sadık kalarak, yaklaşık 160.000 m2 A+ sınıf ofis projesi geliştirmiştir.

Stratejik olarak, İstanbul’un en değerli bölgelerinde çağdaş mimariye ve son teknolojik altyapı ve donanımlara sahip projeler hayata geçirmektedir. Şirket, Maslak, Dolapdere ve Esenyurt gibi bölgelerde yenilikçi yatırımlara sahiptir.

Özellikle Merkezi İş Bölgeleri’nde (MİB) yüksek kaliteli projelere imza atan Kapital Gayrimenkul, bölgenin ihtiyaçlarını ve müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak; her detayı incelikle düşünülmüş ofis binalarında yerli ve yabancı kurumsal firmaların güvenilir adresi olmaya devam etmektedir.

Modern dünyanın değişim hızına ayak uyduran Kapital Gayrimenkul, çevreye duyarlı ve yeşil binalar geliştirerek sürdürülebilirliğe verdiği önemle de ön plana çıkmaktadır.